Ilma identiteedita ei pruugita mõista teie bärndi olemust, ega suudeta seda meelde jätta. Identiteet ning selle ühtlase joone hoidmine on oluline alus toimivaks turunduskommunikatsiooniks. Aitame luua teie ettevõttele või brändile originaalse, asjakohase  logo, brändingu ja visiitkaardi

Logodisain

Hea ettevõte vajab head logo. Lisaks ettevõtetelevja organisatsioonidele vajavad logo ka erinevad tooted või üritused. Meie valmistame teile originaalse ja silmapaistva logo. Logo loomisel on oluline, et see oleks asjakohane, eristuv ja meeldejääv. Hästi läbi mõeldud logo annab mõista millega ettevõte tegeleb või mis tootega on tegemist. 

      

Identiteet

Peale logo valmimist on oluline luua kogu ettevõttet siduv visuaalne stiil. Ühtset joont hoides on sinu bränd läbi erinevate kanalite ühtsem ja tarbijale meeldejäävam. Visuaalse identiteedi loomise käigus valmib teie ettevõtte visuaalse identiteedi manuaal, ehk CVI. Stiiliraamat sisaldab graafilisi näiteid ja infot  kuidas logo erinevatel pindadel kasutada (tume/hele), mis kirjatüüpe on kasutatud CVI loomisel, värvikoode mida kasutada veebis ja trükistel.

Küsi pakkumist siit!